Włoscy producenci mebli

Meble włoskie od lat znane są zarówno w Europie i na Świecie, jako gwarant doskonałej jakości i klasa sama w sobie. Często stawiane są w opozycji do wyrobów meblarskich z krajów dalekiego Wschodu, jednak coraz więcej klientów decyduje się na kupno mebli z Europy. Szeroki asortyment elementów zagospodarowania wnętrz, jaki oferują nam Włosi znakomicie sprzedaje się na naszym rynku, dzięki czemu polskie domy emanują południowym temperamentem i elegancją. Oferta pozwala na urządzenie wszystkich pomieszczeń naszego domu czy też biura w sposób ciekawy i oryginalny za przystępną cenę.

Do najsłynniejszych producentów branży meblarskiej we Włoszech należą: Lago, Casamilano, Fasem, Arketipo, Sellaro, Pedrali, Bross Italia. Jedną z najważniejszych i najpopularniejszych firm z branży meblarskiej w słonecznej Italii jest też 3F Studio. Jest to firma z wieloletnią tradycją w innowacyjnych rozwiązaniach zagospodarowania wszystkiego rodzaju pomieszczeń. Dzięki słynnym we Włoszech projektantom Paolo Nava i Fabio Casiraghi, 3F Studio cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą, a asortyment przez nie proponowany należy do najbardziej dystyngowanych, ale i najdroższych. Studio od lat słynie z wyjątkowego współczesnego wzornictwa mebli kuchennych, które wyróżnia tę markę zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Za kupnem mebli włoskich bez wątpienia przemawia także wieloletnia tradycja, renoma i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nie bez znaczenia jest też cena adekwatna do jakości elementów wyposażenia wnętrz. Decydując się na kupno mebli włoskiego producenta możemy mieć pewność, że produkt ten służyć nam będzie wiele lat, a oprócz tego nasze wnętrze nabierze nowego, oryginalnego wyglądu. Wśród polskich firm zajmujących się sprzedażą włoskich mebli wiodącymi na rynku są: Callasella, Abar Design, Heban, Natuzzi.

W większości polskich firm zajmujących się importem wyrobów włoskich producentów mebli istnieje możliwość indywidualnego doboru elementów wyposażenia, co sprawia, że oferta przedstawia się bardzo atrakcyjnie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 15119 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/wloscy-producenci-mebli/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435